Negativní vlivy magie

15. května 2007 v 23:08 | nandur |  Magie
Energie ovlivňuje naše myšlení a také myšlení lidí kolem nás.
Magie je základní prostředník práce s magií a čehokoliv co děláme. Je více druhů energie, která sama o sobě nemusí podléhat ovlivnění černé a bílé magie. Více méně toto záleží na nás, protože skrze nás promlouvá. Jakékoliv zneužití magie, byť sebemenší, může vést k temné cestě. Temnota, jako taková sama o sobě dříve nebývala zlá. bývala to jedna ze 3 neutrálních sil a však ve své podstatě se změnila, neboť ďábel se stal energií a energie se stala ďáblem a jeho vůle ovlivňuje energii, tudíž i naši vůli a to co s ní činíme. Je to více méně pozvolný děj, protože se to nestane naráz. Ovlivnění zlem není okamžité. Je to děj postupný, který se stává z malých drobností, které postupně vyvrcholují a prostupují námi. Touha po tom být nejlepší, mít peníze, bohatství, slávu. A unikne nám to, co za to zaplatíme. Satan zneužívá každou bytost a využívá ji do té doby, dokud je mu užitečná, pokud mu užiteční nejste, tak vás zavrhne a svým způsobem zničí a vy upadáte do depresí a máte sklony k sebevraždám, nenávistí, prostě se dostanete na dno a nedokážete se z tama vrátit, protože vaše vnímání toho co je normální, je změněno a ani ty nejhorší skutky se nezdají být špatné. Změní se kompletní chápání toho, co je dobré a co špatné a proto se nemůžeš vrátit do svého normálu, protože už nerozeznáš, co normální je.
Jsou lidé, kteří se Satanem žijí v jakési symbióze.
Když vstoupíš mezi satanisty, tak je to víceméně služba, sloužíš jim a nakonec tě odkopnou, nebo tě neustále zneužívají, dokud to jde, nebo se sám nezabiješ. Hodně lidem to dojde a pokouší se z tama odejít... Některým se podaří, ale mnoho z nich ne, ale satanisti sami nedovolují odejít lidem, dokud z nich něco mají a mohou z nich těžit. Samotné čarodějnictví, nebo jakákoliv magie prostupuje oběma těmato silami a je velmi nebezpečné se v tomto pohybovat, protože sami nedokážeme pořádně vnímat, co je dobré a co zlé. Ne nadarmo se říká, že "cesta ke zlu je dlážděná dobrými skutky"
Pokud jde o Satana, jako takového , tak je to inteligentní bytost, která se neustále vyvijí a nelze její vliv na věci a svět popřít, nebo tvrdit, že dobro a zlo neexistuje. Každé malé dítě se bojí tmy, ale nebojí se tmy samotné, ale toho, co znázorňuje. Znázorňuje zlo, více méně i ďábla. I když nepřímo, přesto to malé dítě cítí, protože jeho mysl je čistá a velice vnímavá. Mnohý dospělý člověk toto nevnímá, protože na jeho oči padl stín a sám se stává nástrojem těchto věcí, aniž by o tomto sám věděl, neboť věci, mezi dobrem a zlem ovlivňují dění tady na zemi. Mají přímý vliv na to, jací lidé sami na sebe jsou. Každý tvůrčí čin magie má tu moc ovlivňovat dění všude kolem, ať už ovládáme magii jakkoliv silně, přesto vstupujeme do určité dimenze, která má vliv na chování ostatních lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bakys Bakys | 17. května 2007 v 6:43 | Reagovat

Ahoj

2 rad3on rad3on | 22. dubna 2008 v 18:00 | Reagovat

"Satan zneužívá každou bytost a využívá ji do té doby, dokud je mu užitečná, pokud mu užiteční nejste, tak vás zavrhne a svým způsobem zničí a vy upadáte do depresí a máte sklony k sebevraždám, nenávistí, prostě se dostanete na dno a nedokážete se z tama vrátit" .... hmm a co kdyz me dno dostala vira v boha a ze dna prave onen satan??? .... takhle je to v mem pripade.Zajimalo by me,co by na to rekl autor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama